Alanya Eğlence

Alanya Bowling ve Bilardo Salonu


Alanya’da tatil yapanlar farklı bir aktivite olarak bowling ve bilardo oynayabilmektedirler. Yeme içme hizmetinin de verildiği salonlarda özellikle yaz sezonu boyunca bowling ve bilardo turnuvaları düzenlenmektedir. Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgi gösterdiği turnuvalarda renkli görüntüler ortaya çıkmaktadır. Alanya’daki bowling ve bilardo salonları şehir merkezinde yer almaktadır.

Alanya Su (Aqua) Parkı


Özellikle çocuklu ailelerin vazgeçilmez eğlencesi olan su parkları da Alanya’nın da vazgeçilmez eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Türkiye’nin en büyük su parklarından biri Alanya Okurcalar Beldesi’nde diğeri Konaklı Beldesi’nde yer almaktadır.. Ayrıca Alanya’nın Türkler Beldesi’nde Avrupa ve Türkiye’nin ilk deniz parkı bulunmaktadır.

>>> HATA: Bu içeriği görmesi için Yöneticiniz (Admin) ile görüşün <<<

Alanya Barlar Sokağı


Alanya’da tam olarak barlar sokağı adı altında bir sokak olmasa da eğlencenin son sürat devam ettiği ve bütün barların bir arada toplandığı barlar bölgesi bulunmaktadır. Barlar bölgesi Alanya limanı çevresindeki İskele Caddesi üzerinde birçok disko, bar, restoran, gece kulübünün bir araya gelmesinden oluşmuştur. Barların bulunduğu bu bölgede eğlence akşam saatlerinde başlayıp sabahın ilk ışıklarına kadar devam etmektedir. Yaz aylarında Alanya’nın çevresinde ve dışında bulunan diskolara gitmek isteyenler için liman bölgesinin yanındaki iskele caddesinden ücretsiz servisler bulunmaktadır.
Bazı diskolar dünya çapınca DJ’ler getirerek insanları eğlendirmektedir. Bunun yanında alternatif olarak her akşam Türk gecesi düzenleyen mekanları da bulmak mümkündür.

>>> HATA: Bu içeriği görmesi için Yöneticiniz (Admin) ile görüşün <<<


Alanya Plaj Partileri


Yaz aylarında hemen hemen her gece Alanya’daki tüm plajlarda plaj partileri düzenlenmektedir. Girişlerin ücretsiz olduğu bu partilere yerli ve yabancı müzik gurupları ve DJ’ler sahne alarak katılımcılara müzik ziyafeti vermektedir.

>>> HATA: Bu içeriği görmesi için Yöneticiniz (Admin) ile görüşün <<<


Alanya Lunapark


Her yaş gurubuna hitap eden lunaparklar özellikle çocukların vazgeçilmez eğlence merkezlerinden biridir. Alanya’nın girişinde bulunan lunapark hem yerel halka hem de yabancı misafirlere hizmet vermektedir. Giriş ücretsiz olan Lunapark gece geç saatlere kadar hizmet vermektedir.

>>> HATA: Bu içeriği görmesi için Yöneticiniz (Admin) ile görüşün <<<


Alanya Aquapark


Aqua parklar yaz aylarının vazgeçilmez eğlenceleri arasında yer almaktadır. Alanya’da birçok otel kendi bünyesinde küçük çaplı Aqua park bulundurmakta olup bazı oteller kendi müşterilerinin yanında dışarıdan gelen müşterilere de belirli bir ücret karşılığında Aqua parkı kullandırtmaktadır.
Alanya’da oteller dışında iki adet büyük Aqua park vardır. Aqua parklardan bir tanesi Alanya şehir merkezinde Damlataş bölgesinde, diğer büyük Aqua park ise Okurcalar mevkiinde bulunmakta olup Aqua parklar misafirleri için şehir merkezinden ücretsiz ulaşım hizmeti vermektedirler.

Alanya merkezinden 20 km uzaklıkta bulunan Türkler beldesinde de Deniz parkı bulunmakta olup parkta yunus balıkları ve fok balıkları eşliğinde gösteri yapılmakta ve dileyenler ücret karşılığında balıklarla ve foklarla resim çektirebilmektedir.

>>> HATA: Bu içeriği görmesi için Yöneticiniz (Admin) ile görüşün <<<

Alanya Mypet

Gürültü kirliliği yapmayan ve çevreye zarar vermeyen üç tekerlekli Mypet araçları ile Alanya şehir içini ve çevresini gezmek ve keşfetmek oldukça kolay ve ucuz bir şekilde yapılabilmektedir. Bu araçları kiralamak için Alanya’nın farklı noktalarında kiralama ofisleri bulunmakta olup araç kiralamak isteyenlerin araçlarını kiralarken kullanma kılavuzunu okumaları ve söylenenler dışında araç kullanmamaları gerekmektedir.

Bültenimize abone olmak ister misiniz?

Bültene abone olarak tüm yeni yazılardan haberdar olabilirsiniz..

Dilediğiniz zaman, gelen maillerin altındaki linki tıklayarak takipten çıkabilirsiniz

İstanbul

İstanbul dünyanın en eski ve zengin bir tarihe sahip şehiri

Kapadokya

Kapadokya isminin en eski tarihi MÖ 6....

Antalya

Antalya tarihçesiBirçok devletin hakimiyeti altına girmiş olan Antalya’yı Bergama karalı Attalos’un kurduğu...

■Mersin alışveriş

Mersin’de tatil yapanların dönerken aldıkları ürünler arasında en çok hediyelik eşyalar ön plana çıkmaktadır. Satılan ürünler arasında...

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bunlar da ilginizi çekebilirÖNERİLER